KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

NEREDE?

Farmasi Ailesi, İstanbul’da, doğanın yeşili korumayı başardığı nadir yerlerden biri olan Ömerli’de, 40,000 m2’lik alana yayılan komplike üretim tesislerinde, yüksek teknolojiyi kullanarak ürettiği 2,000’nin üzerinde ürünü, dünyadaki tüketicilere ulaştırıyor. Entegre tesislere sahip olan Farmasi, öz kaynaklarıyla büyümeye devam eden, Türkiye’nin en güçlü firmaların dandır.

HANGİ ÜRÜNLER VAR?

Her türlü ihtiyaca ve zevke yönelik zengin ürün çeşitliliği, makyaj malzemelerinden parfüme, cilt bakımından ağız bakımına, şampuandan ıslak mendile kadar uzanmaktadır. Sağlık ile ilgili ürünler Dr.C.Tuna markası altında yer almaktadır.

KALİTELİ Mİ?

Farmasi markalı ürünler,  Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalar formüllerimizin güvenilirliğini tescil etmektedir.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

NEREDE? Farmasi Ailesi, İstanbul’da, doğanın yeşili korumayı başardığı nadir yerlerden biri olan Ömerli’de, 40,000 m2’lik alana yayılan komplike üretim tesislerinde, yüksek teknolojiyi kullanarak ürettiği 2,000’nin üzerinde ürünü, dünyadaki tüketicilere ulaştırıyor. Entegre tesislere sahip olan Farmasi, öz kaynaklarıyla büyümeye devam eden, Türkiye’nin en güçlü firmaların dandır. HANGİ ÜRÜNLER VAR? Her türlü ihtiyaca ve zevke yönelik zengin ürün çeşitliliği, makyaj malzemelerinden parfüme, cilt bakımından ağız bakımına, şampuandan ıslak mendile kadar uzanmaktadır. Sağlık ile ilgili ürünler Dr.C.Tuna markası altında yer almaktadır. KALİTELİ Mİ? Farmasi markalı ürünler, Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalar formüllerimizin güvenilirliğini tescil etmektedir.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlara ciddi iş fırsatları sunan Farmasi, doğrudan satış sektöründe de önemli başarılara imza atarak kazandırmaya ve büyümeye devam ediyor. 2015 yılı itibariyle Türkiye’de 200,000 danışmana ulaşan organizasyon, önümüzdeki 5 yıl içinde 1.000.000 kişiye ulaşmayı hedeflemektedir. Doğrudan Satış Organizasyonuna Türkiye ile başlayıp, sırasıyla Ukrayna, Bosna, Fas, ülkeleri eklenmiştir. Doğrudan satış yapan ülkelere yatırım sürmektedir, bugün itibariyle 15 olan ülke sayısına, yakın zamanda güçlü ülkeler eklenmeye devam edecektir. Farmasi, dünyadaki trendleri izleyerek, hızlı ve etkin ürün yaratma becerisiyle, sürekli olarak yenilediği ve arttırdığı ürünleriyle, Tuna Ailesi’nin 3.kuşağının rüzgarını da arkasına alarak, hedeflerine doğru, emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.